Jócskán bővült az ózdi kórház szakorvosi létszáma külföldi doktorokkal
A rossz nyelvek szerint a magyarok már kimentek külföldre és eszük ágában sincs hazajönni a hanyatló Nyugatról. Mindenesetre 13 fiatal külföldi szakorvos kezdte meg munkáját az Ózdi Almási Balogh Pál Kórházban. A legjobbakat kívánjuk nekik és betegeiknek is. Az intézmény évek óta küzd létszámhiánnyal, így nagy örömükre szolgál a változás. Hosszú évek után idén végre megtört a jég és tizenhárom fiatal gyógyítóval kötöttek szerződést, akik közül tízen már itt is dolgoznak. Valamennyien külföldiek, akik úgy döntöttek, hogy Ózdon ismerkednek meg az orvostudomány alapjaival. „Én azt gondolom, hogy nagyon jól be … Bővebben: Jócskán bővült az ózdi kórház szakorvosi létszáma külföldi doktorokkal